Продукція

ТОВ «Збаразький Горілчаний Завод» пропонує Вам асортимент алкогольних виробів:

Горілка "Калганоф Класичний"
(Kalganoff Classic Vodka)

Ємність: 0,5л.; 0,25л.

Виготовлена на основі спирту "Вищої очистки". На смак - це класична горілка, яка характеризується неповторною м'якістю та легкістю. Поєднання сучасного обладнання і старовинних рецептів виготовлення створює справжню унікальність цього напою.

Горілка "Калганоф Особливий Люкс"
(Kalganoff De Luxe Special Vodka)

Ємність: 0,5л.; 0,25л.

Для виготовлення цієї горілки використовується спирт "Люкс", ароматний спирт житніх сухарів та меду. Це чудове поєднання надає напою м'якості і насиченості. Аромат з легким відтінком житніх сухарів доповнюється ледь помітним солодкуватим смаком меду.

Горілка "Калганоф Джерельна"
(Kalganoff Spring Vodka)

Ємність: 0,5л.; 0,25л.

Легкий джерельний смак

Настоянка "Калганоф Медова З Коньяком"
(Kalganoff Honey With Brandy Liqueur)

Ємність: 0,5л.; 0,25л.

Виготовляється на основі спирту "Вищої очистки", коньяку, меду, настою з гілок горобини та настою з кореня калгану. Настоянка має світло-коричневий колір. Поєднання настою з гілок горобини та калгану надають напою гіркувато-пекучого присмаку, що м'яко доповнюється солодкуватим смаком меду. Довершеності композиції надає легкий ванільний відтінок.

Настоянка "Калганоф З Перцем"
(Kalganoff With Pepper Liqueur)

Ємність: 0,5л.; 0,25л.

Настоянка, яка традиційно виготовляється у нашій країні. Ароматні спирти калгану, мускатного горіху, коріандру та імбиру надають напою аромат пахучих трав та плодів, а червоний перець – приємно-пекучий смак.